Kdo fotí: fotograf Pavel Hrejsemnou. Kde se fotí: především v Kutné Hoře a Praze. Jinde po dohodě.

Proč si jako fotografa vybrat právě Pavla Hrejsemnou?

  1. Kreativita a originálnost: Má schopnost vidět v obyčejných situacích nebo objektech něco mimořádného a zachytit to do svých fotografií. Umí tvořit unikátní a originální portréty a umělecké fotografie, které budou mít osobitý styl a budou nezapomenutelné.
  2. Profesionální přístup: Je profesionální fotograf a má odborné znalosti, jak pracovat s fotoaparátem, světlem a dalšími prvky, aby výsledné fotografie byly nejlepší kvality. Také dodržuje termíny a je flexibilní v plánování a organizaci focení.
  3. Komunikace a empatie: Umí vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru pro Vaše pózy a dokáže Vás vést při focení. Také je schopen poslouchat a pochopit potřeby a přání Vás zákazníků ohledně portrétních nebo uměleckých fotografií.
  4. Profesionální vybavení: Má k dispozici profesionální vybavení, které umožňuje zachytit nejlepší kvalitu fotografií. Vybavení, které používá, umožňuje zvládnout i náročné světelné podmínky a zachytit ty nejdůležitější momenty.
  5. Flexibilita a individualita: Je ochotný pracovat s každým zákazníkem individuálně a plnit Vaše přání ohledně stylu, pozadí, oblečení a dalších detailů. Také je schopen pracovat v různých prostorách a podmínkách a přizpůsobit se každé situaci.
  6. Reference a doporučení: Má pozitivní reference a doporučení od zákazníků, kteří byli spokojeni s mými službami a fotografiemi.

Co se fotí: Na výběr máte z mnoha fotografických oblastí, např.: osobní portréty, rodinné portréty, portréty dětí, těhotenské fotografie, fotografie miminek, fotografie svateb, aj.

 

Kde se fotí: exteriérové (Praha, Kutná Hora  (i jinde v ČR),  interiérové focení s možností použití mobilního ateliéru (v pohodlí vašeho domova).

Ceník – nejčastěji žádané balíčky

Balíček A – základní fotografování v exteriérech: obsahuje cca 30 min. focení v exteriérech Kutné Hory nebo Prahy,  získáte 5 upravených snímků s provedenou základní retuší dodání do 3 dnů v elektronické podobě.

Kutná Hora a Praha 1.500,- Kč

Balíček B – základní fotografování v exteriérech: obsahuje cca 60 min. focení v exteriérech Kutné Hory nebo Prahy,  získáte 10 upravených snímků s provedenou základní retuší dodání do 5 dnů v elektronické podobě.

Kutná Hora a Praha 2.500,- Kč

Balíček C – základní fotografování v exteriérech dle vaší volby: obsahuje cca 4 hod. focení ve Vámi zvoleném prostředí,  získáte 25 upravených snímků s provedenou základní retuší dodání do 10 dnů v elektronické podobě.

7.000,- Kč + náklady na dopravu 20,- Kč/km.

Balíček D – základní fotografování v mobilním ateliéru: obsahuje cca 90 min. focení v Kutné Hoře (interiérech vašeho domova, penzionu, hotelu, kanceláře),  získáte 10 upravených snímků s provedenou základní retuší dodání do 5 dnů v elektronické podobě.

Kutná Hora 3.500,- Kč

Příplatkové služby:

K focení je možné přizvat profesionální vizážistku, která Vás nalíčí dle Vašich představ – cena dle dohody. Profesionální retuš obličeje – vyhlazení vrásek, odstranění ostatních vad pleti včetně nežádoucích odlesků. Celkové sladění pleťových tónů. V očních partiích dodání jiskrného pohledu – vyčištění bělma od cévek a nežádoucích nádechů, zdůraznění zabarvení panenky. Odstranění kruhů pod očima. Úpravy drobných fyziognomických vad – např. pokleslý koutek úst apod., celkové tonality a světel i stínů snímku. Všude tam, kde profesionální retuš není součástí některé nabídky nebo balíčku – i na Vámi dodaných záběrech. Cena dle potřebného rozsahu 500 až 1.200,-Kč za kus. Úprava proporcí – celkové zeštíhlení, zdůraznění nebo naopak potlačení určitých partií. Úprava výraznějších fyziognomických i tělesných vad. Cena dle potřebného rozsahu 500 až 1.200,- Kč za kus. Odstranění nežádoucích předmětů – vyretušování nežádoucích předmětů, postav apod. Cena dle potřebného rozsahu 500 až 1.200,- Kč za kus.

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že IDEAIFY může zpracovávat moje údaje, jak je popsáno v Zásadách ochrany osobních údajů IDEAIFY.

Dárkový poukaz na portrétové focení

Hledáte-li originální dárek k narozeninám, vánocům, k Valentýnovi nebo jinému výročí – darujte zážitek focení a originální fotografie ve velkém rozlišení! Fotíme v ateliéru nebo v interiérech vašeho domova, penzionu, hotelu, kanceláře a nebo v exteriérech zajímavých lokalit v Kutné Hoře, Praze nebo dle dohody po celé ČR. Styl fotografování a úpravy fotografií, místo realizace, cena a rozsah dle individuální dohody.

voucher - portrétové focení - Kutná hora - Pavel Hrejsemnou