Psaní a publikování tiskových zpráv a PR článků přináší několik výhod:

 • Zvýšení povědomí:

Tiskové zprávy a PR články umožňují společnosti prezentovat své produkty, služby a úspěchy široké veřejnosti a médiím, což vede k většímu povědomí o značce.

 • Budování pověsti:

Pravidelné publikování kvalitních tiskových zpráv a PR článků pomáhá budovat pozitivní pověst společnosti tím, že zdůrazňuje její úspěchy, hodnoty a zapojení do komunity.

 • Vytváření autority:

Zveřejňování informací prostřednictvím těchto kanálů umožňuje společnosti stavět si reputaci odborníka ve svém oboru a získávat důvěru zákazníků a veřejnosti.

 • Komunikace s médii:

Tiskové zprávy jsou klíčovým nástrojem pro komunikaci s médii, což umožňuje společnosti dostat se do zpravodajství a získat mediální pozornost.

 • SEO výhody:

PR články publikované online mohou pomoci zlepšit viditelnost společnosti ve vyhledávačích, což přispívá k organickému růstu návštěvnosti webových stránek.

 • Podpora prodeje:

Efektivní tiskové zprávy mohou pomoci generovat zájem a poptávku po produktech nebo službách společnosti, což má přímý vliv na prodejní výsledky.

 • Krize a řízení pověsti:

V případě krizových situací jsou tiskové zprávy a PR články klíčovým prostředkem pro rychlou reakci, udržení transparentnosti a minimalizaci negativního dopadu na pověst společnosti.

Celkově řečeno, psaní a publikování tiskových zpráv a PR článků jsou důležité pro úspěšnou komunikaci se zákazníky, partnery, médii a veřejností a pro budování dlouhodobých vztahů a pověsti společnosti.

Potřebujete perfektní tiskovou zprávu nebo PR článek? S námi je to hračka!

Zaujměte novináře a ovlivněte veřejné mínění s profesionálně napsaným textem.

Náš zkušený tým copywriterů vám pomůže s:

 • Tiskové zprávy: Získáme pro vaši firmu mediální pozornost a sdílíme váš příběh s širokým publikem.
 • PR články: Vybudujeme důvěryhodnost a posílíme vaši značku poutavými a informativními články.
 • Optimalizace pro vyhledávače: Zajistíme, aby se vaše texty umisťovaly na předních příčkách ve vyhledávání a oslovovaly tak relevantní cílové skupiny.

Proč si vybrat IDEAIFY?

 • Máme zkušenosti: Spolupracujeme s klienty z různých oborů a známe nejnovější trendy v PR.
 • Jsme kreativní: Vytváříme poutavé a originální texty, které zaujmou vaši cílovou skupinu.
 • Jsme spolehliví: Dodržujeme termíny a dbáme na detaily, abyste měli jistotu, že vaše tisková zpráva nebo PR článek bude perfektní.

Nečekejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Rádi se s vámi setkáme a probereme vaše specifické potřeby. Získáte od nás bezplatnou konzultaci a cenovou nabídku.

Naše nabídka sepsání tiskové zprávy

Jeden článek

1500jednorázově
 • Vytvoření TZ nebo PR článku (Text do 1000 znaků vč. mezer (1/2 normostrany))

Pět článků

6000jednorázově
 • Vytvoření TZ nebo PR článku (Text do 1000 znaků vč. mezer (1/2 normostrany))

Deset článků

10000jednorázově
 • Vytvoření TZ nebo PR článku (Text do 1000 znaků vč. mezer (1/2 normostrany))

Naše nabídka s publikováním tiskové zprávy

Standard

5000jednorázově
 • Vytvoření TZ nebo PR článku (Text do 900 znaků vč. mezer (1/2 normostrany))
 • Ta je v původním znění bez redakčních úprav poskytnuta odběratelům zpravodajského servisu ČTK (tedy zejména médiím i jednotlivým novinářům, státní správě a firmám). Zprávy také zasíláme na až 6 tisíc adres zájemcům o email servis, jsou součástí aplikací ČTK pro chytré telefony a zpřístupníme je veřejnosti na cca 10 zpravodajských portálech.

Premium

9500jednorázově
 • Vytvoření TZ nebo PR článku (Text do 1800 znaků vč. mezer (1 normostrana))
 • Ta je v původním znění bez redakčních úprav poskytnuta odběratelům zpravodajského servisu ČTK (tedy zejména médiím i jednotlivým novinářům, státní správě a firmám). Zprávy také zasíláme na až 6 tisíc adres zájemcům o email servis, jsou součástí aplikací ČTK pro chytré telefony a zpřístupníme je veřejnosti na cca 10 zpravodajských portálech.

TOP

na dotazjednorázově
 • Příplatková služba: Nabídka k umístění PR článku na zpravodajských portálech
 • Umístění např.: iDNES.cz, Lidovky.cz, Týden.cz, Echo24.cz, Peníze.cz, hn.cz (Hospodářské noviny), Aktuálně.cz, Newstream.cz, Drbna.cz, Finmag.cz, Livesport.cz, HROT24.cz a Českénoviny.cz. Podrobnosti k této nsbídce, viz. níže.

Nabídka k umístění PR článku na zpravodajských portálech

iDNES.cz

Zveřejnění článku na stránce sdeleni.idnes.cz v jakékoli rubrice (např. Zprávy, Ekonomika, Bydlení apod.) po dobu jednoho roku. Navíc umístění hypertextové upoutávky na článek na praha.idnes.cz a napříč webem (mimo HP, cca 100 tisíc impresí). Cena na vyžádání / článek včetně hypertextové upoutávky. Podklady potřebujeme dodat min. 2 pracovní dny předem.

Lidovky.cz

Zveřejnění článku na stránce pr.lidovky.cz po dobu jednoho roku. Navíc dočasné umístění hypertextové upoutávky v sekci „Komerční sdělení“ napříč webem (mimo HP). Cena na vyžádání / článek včetně hypertextové upoutávky. Podklady potřebujeme 2 pracovní dny předem.

Týden.cz

PR článek je umístěný na homepage portálu Týden.cz po dobu 24 hodin, a poté „přepadává“ do příslušné rubriky, kde si udržuje horní pozici po dlouhou dobu. Zůstává uložený v archivu. Podklady potřebujeme min. 2 pracovní dny předem. Cena na vyžádání / článek.

Echo24.cz

Upoutávka na článek je zobrazena napříč webem (mimo HP) mezi redakčními zprávami. Garantujeme 150.000 impresí rozložených do jednoho týdne. Článek zůstává uložený v archivu. Podklady potřebujeme dodat min. 2 pracovní dny předem. Cena na vyžádání / článek.

Peníze.cz

PR článek je umístěný na homepage portálu Peníze.cz v sekci Tiskové zprávy. V této sekci si udržuje první pozici po dobu jednoho dne, poté se posouvá spolu s dalším obsahem. Zůstává uložený v rubrice Tiskové zprávy, je tedy i nadále dohledatelný. Cena na vyžádání / článek.

hn.cz (Hospodářské noviny)

SEO článek je umístěný na portále hn.cz. Cena na vyžádání / článek. V případě PR článku s poutáním na homepage a garancí 50 tisíc impresí je cena na vyžádání / článek. Na HP se článek střídá s jinými. Podklady potřebujeme dodat min. 2 pracovní dny předem.

Aktuálně.cz

SEO článek je umístěný na portále Aktualne.cz. Cena na vyžádání / článek. V případě PR článkus poutáním na homepage a garancí 150 tisíc impresí je cena na vyžádání / článek. Na HP se článek střídá s jinými. Podklady potřebujeme dodat min. 2 pracovní dny předem

Newstream.cz

PR článek je umístěný na homepage portálu Newstream.cz minimálně po dobu 24 hodin, kde se posouvá níže spolu s novými zprávami. Zůstává uložený v příslušné rubrice. Podklady potřebujeme dodat min. 2 pracovní dny předem. Cena na vyžádání / článek.

Drbna.cz

PR článek je na homepage portálu Drbna.cz umístěn na druhou pozici jako součást zpravodajského obsahu a následně dle publikace dalších článků putuje feedem homepage až na poslední pozici. Následně se na homepage přesune do sekce komerční články, kde je zobrazován jeden týden. PR články zůstávají uloženy v archivu. Cena na vyžádání / článek.

Finmag.cz

PR článek je umístěný na homepage portálu Finmag.cz v sekci Tiskové zprávy. V této sekci si udržuje první pozici po dobu jednoho dne, poté se posouvá spolu s dalším obsahem. Zůstává uložený v rubrice Tiskové zprávy, je tedy i nadále dohledatelný. Cena na vyžádání / článek.

Livesport.cz

PR článek je umístěný na Livesport.cz v sekci Zprávy (Další zprávy), kde se posouvá spolu s obsahem. Zůstává uložený v příslušné rubrice, je tedy i nadále dohledatelný. Cena na vyžádání / článek.

HROT24.cz

PR článek je umístěný na homepage portálu HROT24.cz na 5. pozici mezi redakčními články, v případě exkluzivity týden, pokud je v rotaci, tak 14 dnů. Zůstává uložený v archivu. Podklady potřebujeme dodat min. 2 pracovní dny předem. Cena na vyžádání / článek.

Českénoviny.cz

Zveřejnění článku na stránce ceskenoviny.cz/pr. Navíc umístění hypertextové upoutávky napříč webem po dobu jednoho týdne. Cena na vyžádání / článek včetně hypertextové upoutávky.

Další služby

Zveřejnění tiskové zprávy na Slovensku: Vaši tiskovou zprávu zařadí do svého servisu slovenská agentura TASR (Tlačová agentura
Slovenskej republiky). Cena je 6.000 Kč.

Zveřejnění tiskové zprávy v Polsku: Vaši tiskovou zprávu zařadí do svého servisu polská agentura PAP (Polska Agencja Prasowa). Cena je 6.600 Kč.

Potřebujete TISKOVOU ZPRÁVU nebo PR článek v jiném něž českém jazyce?

I tady Vám můžeme pomoci!!!