Objevte krásy fotografování fotoaparátem, mobilním telefonem a fotoaparátem v přírodě!

Rádi bychom vás pozvali na nezapomenutelnou fotografickou cestu, kde se umění setkává se zážitkem. Naše fotokurzy nabízejí jedinečnou příležitost objevovat krásu fotografování ve městě, v přírodě a na mobilních zařízeních, a to v pod vedením fotografa Pavla Hrejsemnou.

Co nabízíme:

 1. Fotografování ve městě: Prozkoumejte kouzlo historického města Kutná Hora skrze objektiv fotoaparátu. Objevujte malebné uličky, nádherné památky a živou atmosféru města, zatímco získáváte znalosti o technikách street fotografie.
 2. Fotografování přírody: Vychutnejte si klid a krásu přírody v okolí Kutné Hory. Fotografujte pod vedením Pavla krásy panenské řeky s jejími malými a středně velkými vodopády. Učte se zachycovat krásu květin, stromů a zvířat v jejich přirozeném prostředí.
 3. Mobilní fotografie: Naučte se umění zachycovat okamžiky pomocí vašeho mobilního zařízení. Pavel vás provede tajemstvím mobilní fotografie, pomáhá vám objevit sílu vašeho telefonu jako profesionálního fotoaparátu.

Náš lektor:

Naše kurzy jsou vedeny vášnivým a zkušeným fotografem Pavlem Hrejsemnou. Pavel je mistrem ve svém oboru a sdílí nejen technické znalosti, ale také svou vášeň pro umění a kreativitu. Jeho lekce jsou inspirativní a přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a úrovni dovedností.

Kde a kdy:

Fotokurzy se konají v malebném historickém městě Kutná Hora (v Železných horách), které nabízí bohatou paletu fotografování. Kurzy jsou celoroční, takže můžete objevovat krásy fotografování v každém ročním období. Fotíme o sobotách.

Jak se připojit:

Připojit se k našim fotokurzům je jednoduché. Stačí mít vášeň pro fotografii a chuť se učit. Nezáleží na tom, zda jste začátečník, nebo pokročilý fotograf – naše kurzy jsou uzpůsobeny vašim potřebám.

Přijďte a připojte se k nám na této vzrušující fotografické cestě. Objevujte, učte se a vytvářejte nádherná umělecká díla pod vedením Pavla Hrejsemnou. Vaše fotografická dovednost a kreativita budou mít možnost rozkvést, ať už fotíte ve městě, v přírodě nebo na svém mobilním zařízení.

Zarezervujte si své místo ještě dnes a začněte svou fotografickou dobrodružnou cestu!

Kurz krajinářské fotografie Kutná Hora, praktický individuální v Kutné Hoře

Praktický fotokurz krajinářské fotografie v Kutné Hoře

Kutná Hora a její okolí jsou obklopeny nádhernou přírodou, která nabízí mnoho inspirativních scén pro fotografování. Vydáme se na exkurze do malebných lesů, malebných luk a okouzlujících říček a potoků. Během tohoto kurzu se naučíte, jak zachytit krásu přírody, pracovat s různými typy světla a využít prostředí pro vytvoření nezapomenutelných snímků.

Fotografování není jen pouhé zamíření fotoaparátu na cíl a stisknutí spouště. Jde o to, být schopen vidět krásu tam, kde ostatní už ji nevidí, a zachytit i ty obyčejné okamžiky mimořádným způsobem. Z praxe vím, že mnoho fotografů má vysoké mínění o svých znalostech a schopnostech. Často vidím, že lenost vítězí a fotografové se nechtějí ani obtěžovat s vytáhnutím fotoaparátu z batohu. Naučím Vás dívat se na svět tak, aby to bylo pro Vás a Vašeho diváka zajímavé.

Naučte se, jaké vybavení potřebujete pro fotografování krajiny, výběr strategie pro úžasné kompozice, komponování přírodních scenérií, focení krajiny s dlouhými objektivy, objevování krásy přírodních vzorů a další fotografické tipy. Především ovládnete svůj fotoaparát. Na kurzu budete jen VY, nemusíte mít tedy obavy, že někdo bude o krok před Vámi, nebo krok za Vámi. On-line kurzy Vám nikdy nenahradí živého lektora, kterého se můžete zeptat přesně na to co Vás zajímá. Po pětihodinovém kurzu, budete ovládat svůj fotoaparát, budete vědět jak se dívat na svět a jak co fotit aj. Kurz je jak pro začínající fotografy tak i pro ty pokročilé. Lektorem je fotograf Pavel Hrejsemnou.

Fotografování krajiny je především o lásce přírodě. Společně prostudujeme teorii a zaměříme se na fotografické techniky krajinářské fotografie. Budete fotografovat jen v režimu „M“. Naučte se používat stativ a třeba i neutrální filtry. Získáte dovednost fotografa v náročnějších podmínkách než je jen focení města.

 • zlepšíte se ve focení, budete fotit jen v režimu „M“
 • záběry budou profesionálnější, naučíte se využívat hloubku pole, pravidlo linií, pravidlo prostoru, pravidlo třetin, pravidlo šancí, pravidlo negativního prostoru, pravidlo zlatého řezu, pravidlo uhlopříčky aj.
 • naučíte se spoustu nových fíglů a triků
 • individuální výuka je na mích kurzech základ
 • kurz Vám ušiji na míru
 • spousta praktických cvičení

Pro všechny, kdo se chtějí zlepšit ve svém focení. Kurz je určen pro začínající a mírně pokročilé fotografy.

Získání základů fotografování s digitální zrcadlovkou – čas, clona, ISO, základy kompozice. Vaše fotografie budou profesionálnější.

Milujete fotografování? Co kdybychom vám ukázal, že se vaše focení dá výrazně zlepšit, že vaše záběry budou po jediném kurzu profesionálnější a že se naučíte spoustu nových fíglů a triků?

Pětihodinový kurz focení. Fotokurz proběhne v okolí Kutné Hory.

NUTNÉ – kompaktní fotoaparát s manuálními expozičními režimy (P, Av, Tv, M) nebo digitální zrcadlovka. VOLITELNÉ – stativ, blesk, další objektivy, neutrální filtry.

Pětihodinový celoroční fotokurz probíhá vždy jen o víkendu v Kutné Hoře, nejčastěji v sobotu. Začátek fotokurzu mezi 7-9 hodinou. Výchozím místem je Palackého náměstí.

Cena 2.999 Kč

Kurz fotíme fotoaparátem - mentor fotograf Pavel Hrejsemnou

Praktický a kurz focení fotoaparátem pro začátečníky i pokročilé v Kutné Hoře

Pokud jste majitelem digitálního fotoaparátu a chtěli byste ho lépe pochopit a ovládat, máme pro vás skvělý kurz. Seznámíme vás s funkcemi fotoaparátu, jako je nastavení expozice, clonové číslo, citlivost ISO a mnoho dalšího. Naučíme vás také, jak zachytit pohyb, fotografovat v různých světelných podmínkách a získat fotografie, které budou stát za to sdílet s ostatními.

Především ovládnete svůj fotoaparát. Na kurzu budete jen VY, nemusíte mít tedy obavy, že někdo bude o krok před Vámi, nebo krok za Vámi. On-line kurzy Vám nikdy nenahradí živého lektora, kterého se můžete zeptat přesně na to co Vás zajímá. Po pětihodinovém kurzu, budete ovládat svůj fotoaparát, budete vědět jak se dívat na svět a jak co fotit aj. Kurz je jak pro začínající fotografy tak i pro ty pokročilé. Lektorem je fotograf Pavel Hrejsemnou.

Milujete fotografování? Fotíte co vám přijde „pod ruku“ – krajinu, portréty, předměty, architekturu či přírodu? Udělejte své záběry profesionálnějšími!

Pro všechny, kdo se chtějí zlepšit ve svém focení. Kurz je určen pro začínající a mírně pokročilé fotografy.

Získání základů fotografování s digitální zrcadlovkou nebo bezzrcadlovkou– čas, clona, ISO, základy kompozice.
Vaše fotografie budou od tohoto okamžiku profesionálnější.

Milujete fotografování? Fotíte, co vám přijde „pod ruku“ – krajinu, portréty, předměty, architekturu či přírodu? A co kdybychom vám nabídl, že se ve vašem focení zlepšíte, že vaše záběry budou po jediném fotokurzu profesionálnější a že se naučíte spoustu nových fíglů a triků?

Pětihodinový kurz focení. Fotokurz probíhá v exteriérech Kutné Hory. Na výběr jsou připraveny tři témata:

 • a) fotím přírodu
 • b) fotím město a přírodu
 • c) fotím město.

NUTNÉ – kompaktní fotoaparát s manuálními expozičními režimy (P, Av, Tv, M) nebo digitální zrcadlovka.
VOLITELNÉ – stativ, blesk, další objektivy, filtry.

Pětihodinový celoroční kurz probíhá vždy jen o víkendu v Kutné Hoře, nejčastěji v sobotu. Začátek fotokurzu je stanoven mezi 7-9 hodinou. Místo setkání je na Palackého náměstí v Kutné Hoře!

Cena 2.499 Kč

Kurz fotíme mobilem - mentor fotograf Pavel Hrejsemnou

Fotografie mobilním telefonem:

Mobilní telefony jsou dnes nezbytnou součástí našich životů a jejich fotoaparáty jsou stále sofistikovanější. Naučíme vás, jak využít všechny možnosti vašeho mobilního telefonu a dosáhnout skvělých výsledků. Budeme zkoumat různé kompoziční techniky, správné osvětlení a práci s aplikacemi pro úpravu fotografií. Uvidíte, že ani s telefonem nemusíte ustoupit od kvality a kreativity.

Cena 1.999 Kč

Individuální fotokurz v Železných horách. Navštívíme Hedvičino údolí s jeho zajímavostmi, jako je Peklo a Zlatý potok, zříceninu hradu Lichnice, Dívčí skála, Lovětínská rokle. Objevte krásy a fotogeničnost této úchvatné krajiny!

Praktický fotokurz krajinářské fotografie v Železných horách a Lichnici:

Fotografování krajiny je především o lásce přírodě. Společně prostudujeme teorii a zaměříme se na fotografické techniky krajinářské fotografie. Budete fotografovat jen v režimu „M“. Naučte se používat stativ a třeba i neutrální filtry. Získáte dovednost fotografa v náročnějších podmínkách než je jen focení města.

Cena 3.499 Kč

Individuální fotokurz v Železných horách a u Sečské přehrady. Navštívíme Hedvičino údolí s jeho zajímavostmi, jako je Peklo a Zlatý potok, zříceninu hradu Oheb, přehradu Seč a vyhlídku u Ohebu. Objevte krásy a fotogeničnost této úchvatné krajiny!

Praktický fotokurz krajinářské fotografie v Železných horách a Lichnici:

Fotografování krajiny je především o lásce přírodě. Společně prostudujeme teorii a zaměříme se na fotografické techniky krajinářské fotografie. Budete fotografovat jen v režimu „M“. Naučte se používat stativ a třeba i neutrální filtry. Získáte dovednost fotografa v náročnějších podmínkách než je jen focení města.

Cena 3.999 Kč

Praktický fotografický kurz pro vozíčkáře v Kutné Hoře

Praktický fotografický kurz pro vozíčkáře v Kutné Hoře:

Tento kurz je určen pro vozíčkáře, kteří se chtějí naučit základy fotografování a rozvíjet své fotografické dovednosti. Kurz probíhá v Kutné Hoře a je celoroční. Délka kurzu je 4 hodiny.

Cena 1.500 Kč

Naše kurzy jsou koncipovány tak, aby byly praktické, zábavné a individuální. Skupinové cvičení u nás nehledejte. Zpětná vazba od zkušeného lektora následně posílí vaše dovednosti a umožní vám rychle postoupit ve vašem fotografickém umění.

Ať už jste začátečník, amatér nebo nadšený profesionál, naše fotografické kurzy v Kutné Hoře jsou pro vás připraveny. Přijďte se k nám přidat a společně prozkoumejte kouzlo fotografie v různých podobách – z mobilu, fotoaparátu a v náručí přírody.

DOTAZ NA FOTOKURZ - OZVEME SE VÁM

VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ

VAŠE MAILOVÁ ADRESA

VAŠE TELEFONNÍ ČÍSLO

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že IDEAIFY může zpracovávat moje údaje, jak je popsáno v Zásadách ochrany osobních údajů IDEAIFY.