Objevte krásy fotografování fotoaparátem, mobilním telefonem a fotoaparátem v přírodě!

Fotografické kurzy pořádané v malebném městě Kutná Hora, kde se seznámíte s uměním zachycování okamžiků skrze objektiv. Naše kurzy jsou určeny nejen pro začátečníky, ale i pro ty, kteří již ovládají základy fotografie a chtějí své dovednosti zdokonalit a objevit nové perspektivy. Každým kurzem vás provede fotograf Pavel Hrejsemnou.

Kurz krajinářské fotografie - mentor fotograf Pavel Hrejsemnou

Fotografování v přírodě:

Kutná Hora a její okolí jsou obklopeny nádhernou přírodou, která nabízí mnoho inspirativních scén pro fotografování. Vydáme se na exkurze do malebných lesů, malebných luk a okouzlujících říček a potoků. Během tohoto kurzu se naučíte, jak zachytit krásu přírody, pracovat s různými typy světla a využít prostředí pro vytvoření nezapomenutelných snímků.

Kurz fotíme fotoaparátem - mentor fotograf Pavel Hrejsemnou

Fotografie fotoaparátem:

Pokud jste majitelem digitálního fotoaparátu a chtěli byste ho lépe pochopit a ovládat, máme pro vás skvělý kurz. Seznámíme vás s funkcemi fotoaparátu, jako je nastavení expozice, clonové číslo, citlivost ISO a mnoho dalšího. Naučíme vás také, jak zachytit pohyb, fotografovat v různých světelných podmínkách a získat fotografie, které budou stát za to sdílet s ostatními.

Kurz fotíme mobilem - mentor fotograf Pavel Hrejsemnou

Fotografie mobilním telefonem:

Mobilní telefony jsou dnes nezbytnou součástí našich životů a jejich fotoaparáty jsou stále sofistikovanější. Naučíme vás, jak využít všechny možnosti vašeho mobilního telefonu a dosáhnout skvělých výsledků. Budeme zkoumat různé kompoziční techniky, správné osvětlení a práci s aplikacemi pro úpravu fotografií. Uvidíte, že ani s telefonem nemusíte ustoupit od kvality a kreativity.

Naše kurzy jsou koncipovány tak, aby byly praktické, zábavné a individuální. Skupinové cvičení u nás nehledejte. Zpětná vazba od zkušeného lektora následně posílí vaše dovednosti a umožní vám rychle postoupit ve vašem fotografickém umění.

Ať už jste začátečník, amatér nebo nadšený profesionál, naše fotografické kurzy v Kutné Hoře jsou pro vás připraveny. Přijďte se k nám přidat a společně prozkoumejte kouzlo fotografie v různých podobách – z mobilu, fotoaparátu a v náručí přírody.