Načítám Akce

Fotografování není jen pouhé zamíření fotoaparátu na cíl a stisknutí spouště. Jde o to, být schopen vidět krásu tam, kde ostatní už ji nevidí, a zachytit i ty obyčejné okamžiky mimořádným způsobem. Z praxe vím, že mnoho fotografů má vysoké mínění o svých znalostech a schopnostech. Často vidím, že lenost vítězí a fotografové se nechtějí ani obtěžovat s vytáhnutím fotoaparátu z batohu. Naučím Vás dívat se na svět tak, aby to bylo pro Vás a Vašeho diváka zajímavé.

Co získáte na mém kurzu?

Především ovládnete svůj fotoaparát. Na kurzu budete jen VY, nemusíte mít tedy obavy, že někdo bude o krok před Vámi, nebo krok za Vámi. On-line kurzy Vám nikdy nenahradí živého lektora, kterého se můžete zeptat přesně na to co Vás zajímá. Po pětihodinovém kurzu, budete ovládat svůj fotoaparát, budete vědět jak se dívat na svět a jak co fotit aj. Kurz je jak pro začínající fotografy tak i pro ty pokročilé. Lektorem je fotograf Pavel Hrejsemnou.

Náplň a obsah kurz

Milujete fotografování? Fotíte co vám přijde „pod ruku“ – krajinu, portréty, předměty, architekturu či přírodu? Udělejte své záběry profesionálnějšími!

Proč si vybrat tento kurz

Pro všechny, kdo se chtějí zlepšit ve svém focení. Kurz je určen pro začínající a mírně pokročilé fotografy.

Cíl kurzu

Získání základů fotografování s digitální zrcadlovkou nebo bezzrcadlovkou– čas, clona, ISO, základy kompozice.
Vaše fotografie budou od tohoto okamžiku profesionálnější.

Obsah kurzu

Milujete fotografování? Fotíte, co vám přijde „pod ruku“ – krajinu, portréty, předměty, architekturu či přírodu? A co kdybychom vám nabídl, že se ve vašem focení zlepšíte, že vaše záběry budou po jediném fotokurzu profesionálnější a že se naučíte spoustu nových fíglů a triků?

Základní údaje

Pětihodinový kurz focení. Fotokurz probíhá v exteriérech Kutné Hory. Fotíme tři témata:

  • fotím přírodu
  • fotím město a přírodu
  • fotím město.

Nutné vybavení na kurz

NUTNÉ – kompaktní fotoaparát s manuálními expozičními režimy (P, Av, Tv, M) nebo digitální zrcadlovka.
VOLITELNÉ – stativ, blesk, další objektivy, filtry (např. ND, CPL).

Podrobnosti

Pětihodinový celoroční fotokurz probíhá v Kutné Hoře. Začátek fotokurzu je stanoven na 8 hodinu. Místo setkání je na Palackého náměstí v Kutné Hoře! Maximální počet účastníků 4. Rezervace nutná.

Sdílejte tento příběh, vyberte si kam!