Perrea – modelka a zpěvačka

Posted on

Petro, lidi tě znají z divadla, zpěvu i tance, splnil se tvůj profesní sen? V čem vidíš svůj smysl života?

Naprosto. Miluji hudbu , hudba se dotýká našich srdcí, doprovází naše pocity. Miluju zpívat, tančit i tvořit, takže ano. Nedělala bych nic jiného.
Můj smysl života je, dělat vše jen co je mi příjemné. Jen tak se cítím naplněná.

Kdo je podle tebe úspěšný člověk?

To je moc hezká otázka. Úspěšný člověk je ten, který v životě dělá to, co ho baví. Práce tvoří 70% našeho života A když někdo dělá něco, co ho baví, práce se stává zábavou, nepočítá čas, ale naopak peníze, úsměv. Není nic lepšího, než, když si člověk plní své sny a ještě je za ně patřičně odměněn obdivem od ostatních. Když je člověk úspěšný, stává se inspirací pro ostatní, tahá tak lidi ku předu vědomě i nevědomě a to je na tom úspěchu mimo jiné nejkrásnější .

V kolika letech jsi na sobě začala pracovat, abys byla tam, kde jsi dnes?

V 6 letech jsem začala zpívat. Chodila jsem do hudební třídy, soutěže, sbory, kapela, muzikály.. ale až Ve 27 letech jsem začala tvořit vlastní muziku. Vždy mě zajímalo, jak se to dělá. Pak jsem najednou dostala inspiraci a wuala! Byla jsem neskutečně překvapena , co jsem vytvořila , ihned jsem věděla, že to je cesta. Od té doby jsem natočila tři videoklipy, téměř hotové album v angličtině a celé album v češtině od A až po Z.. to jsem si už i dokonce produkovala. Jsem na to nesmírně pyšná .

Dá se podle tebe budovat úspěšná kariéra v každém věku?

Jasně, že ano! Jak jsem již zmínila, když dělá člověk to, co ho baví, pak je v tom dobrý. Věnuje tomu spoustu času, aniž by na něj hleděl. Dělá to srdcem, přemýšlí nad tím snad i během spánku a pak chodí inspirace. Díky ní se posouvá ku předu.

Pro výkon tvé profese je potřeba na sobě neustále pracovat, proto nemáš asi tolik času na to kolem. Máš okolo sebe nějaký tým, který ti v budování kariéry pomáhá?

No ono by to jinak ani nešlo. Mám kolem sebe skvělý tým lidí se kterým denně pracujeme.. ať už se to týká od fyzické stránky až po internet, hudbu, studia, natáčení, focení, tance. Jsem za ně vděčná, protože sama bych vše nemohla zvládnout .

Úspěch znamená i štěstí, je to tak? Kdy jsi sama sebe naposledy příjemně překvapila?

Ano štěstí je jen stav mysli. Čili se neustále dělám šťastnou. Dělám jen a pouze to, co je mi příjemné. Obklopují se fajn lidmi a navzájem si vyměňujeme energii a úsměvy. Já úsměv ke svému životu potřebuji nejvíc. Je to moje droga 🙂

Představ si, že je běžný týden. Můžeš nám nastínit, jaký je dle časového rozvrhu, kolik hodin v týdnu pracuješ?

Jak kdy. Tyto dny chytám bronz a to je ta největší makačka 😀 .. když jsem pracovala na albu, pracovala jsem 20 hodin každý den 2 měsíce v kuse. Ani jsem s nikým nemluvila. Od té doby pracuji na hlase, formují postavu a připravuji natáčení klipů, focení a především křest alba! Čili kolik hodin denně nejsem schopna říci . Opravdu čas nepočítám . Když vezmu čisté trenink hlasu, tak je to 3-5 hodin denně, pak sportuji. Chodím na spining, jógu, plavu, tančím, také denně, pak přípravy a debatuji s týmem . Řekla bych můj život se skládá z práce a zábavy zároveň.

Bez plánů a snů to nejde, jak se stále motivuješ, aby nepřišla krize nebo vyhoření?

Když se mi tohle stalo , všeho jsem nechala, vypadla jsem někam do přírody a byla sama se sebou. Jít do sebe a nepřemýšlet, je k nezaplacení. Také mi pomáhá pozorovat ostatní. Všechny motory které před sebou mám. Ti mě inspirují nejvíc. Ať už ze světové scény nebo od nás .

Co člověk potřebuje, aby byl úspěšný?

Vědět co chce! A pak odhodlání a trpělivost!

Kdy jsi na sobě poznala, že jsi úspěšná?

Ve chvíli, kdy se na mě začali obracet lidé s tím, že mou hudbu neustále poslouchají, že mě lidé milují a že lidi inspiruji! posílají mi nádherné zprávy.

Být úspěšný znamená ztratit soukromí. Dá se na to zvyknout?

Dá, nepotřebuji přijímat další lidi do svého života. Vystačím si se svým týmem , přáteli a především rodinou.

Kde mohou ti, kteří se právě stali tvými novými fanoušky, sledovat tvé profesní aktivity?

mé stránky www.perrea.cz
Fb: perrea
Instagram : perrea_music

Rád bych ti poděkoval za rozhovor a přeji ti mnoho dalších splněných cílů.

Díky! Bylo mi potěšením. Doufám, že svými odpověďmi budu inspirovat ostatní. Přála bych si, aby všichni dělali to, co je baví, ne, to co musí .
Mějte se krásně!

Autor: Pavel Hrejsemnou